Cron-stop doporučujeme popíjet pomalu vždy ráno nalačno jednu skleničku (300 ml). Nejlépe se konzumuje při pokojové teplotě. Nechte bylinné látky blahodárně působit v trávicím traktu alespoň 1 hodinu, tedy nejezte, ani nepijte, teprve poté se lehce nasnídejte.

Druhou sklenici Cron-stopu je dobré vypít v průběhu dne. Jeho druhá denní dávka dopřeje tělu větší množství bylinných látek a rychlejší nástup blahodárného účinku. 

Cron-stop je potřeba užívat každý den až do odeznění problémů. Jakmile se Váš zdravotní stav zlepší na Vámi požadovanou úroveň, je možné Cron-stop postupně vysazovat. Dávku snižte z množství 2 x denně na 1x denně ráno nalačno. Většinou je změna zdravotního stavu postupná den ode dne, ale může být i skoková dle recenzí zákazníků.

V případě ulcerózní kolitidy nebo Crohnovy choroby doporučujeme doplňovat stravu bylinným nápojem Cron-stop a sledovat své laboratorní markery spojené s Vaší diagnózou (zejména kalprotektin). Dle legislativy nemůžeme tvrdit, že zlepšení těchto hodnot nastane už po 30 dnech užívání, ale budeme rádi, když se s námi o tuto informaci podělíte a budeme moci Cron-stop nechat uznat jako léčivo.

Bylinný nápoj Cron-stop je vhodný i pro lidi usilující o snížení nadváhy.

Upozornění: ukládejte mimo dosah dětí, nepřekračujte doporučené dávkování, nesklouží jako náhrada pestré stravy.

Cron-stop můžete užívat dlouhodobě bez vedlejších účinků. Trvalé zácpy mohou vést k vážnému onemocnění střev. Dlouhotrvající průjmy pak k oslabení člověka nedostatkem živin, vitamínů a minerálů v těle. Se zdravými střevy pocítíte návrat a příliv životní energie. Zdravá střeva jsou pilířem Vašeho zdraví a imunity.

Cron-stop dá Vaše tělo do pohody!

Další doporučení:

V období nejzávažnějších problémů každodenně zařaďte do jídelníčku mrkev. Pojídejte nejlépe uvařenou a rozmixovanou na kaši. Jezte ji pomalu po lžičkách.

Při potížích s hemoroidy zařaďte do svého jídelníčku pohanku, kroupy nebo rakytník. Tyto potraviny obsahují potřebný rutin. Stačí například 1 polévková lžíce pohanky denně.

Zkuste dodržet jednou za týden 18 – 24 hodinový půst bez pevných pokrmů. Popíjejte jen čistou vodu, bylinné čaje a ráno nezapomeňte na Cron-stop. Kromě očisty a odlehčení střev tím podpoříte vznik nových, zdravých kmenových buněk.

Cron-stop Vám zasíláme v krabicích vyrobených na míru

Krabice vyrobené na míru jsou z pevné, několikavrstvé lepenky s oddělujícími přepážkami.
Máme připravené dvě varianty o velikosti pro 6 a 12 kusů skleniček
Cron-stopu.
Pokud si pořídíte jiný počet sklenic, nemusíte se obávat. Prázdné místo vyplníme balícím materiálem.

0