Účinky tohoto nápoje jsou neobyčejné, neboť úspěšně doplňuje stravu při ulcerózní kolitidě a Crohnově chorobě, které jsou doposud považovány za nevyléčitelné.

Nápoj CRON-STOP® je tvořen pouze přírodními látkami, které se ve fytoterapii běžně užívají.
• Bez chemikálií
• Bez přídavných látek
• Chráněn evropským patentem
• Protože jde o ryze přírodní látky, používání tohoto doplňku stravy nemá žádné negativní vedlejší či druhotné účinky na organismus, jako mají některá umělá a syntetická léčiva.

Cron-stop® vytváří skvělé prostředí ve střevech. Díky unikátnímu složení bylin přispívá ke správné funkci trávicího traktu a tím podporuje obranyschopnost organismu.

Složky

Zdraví nám roste nablízko a směs obsahuje české byliny, od kořenů přes listy až ke květům. Jejich zastoupení, přesné množství a jejich zpracování je součástí našeho výrobního tajemství.  Dodržujeme specifické podmínky užití bylin stanovené legislativou.

Složení: Voda, heřmánek, řepík, květ lípy

Heřmánek – antioxidant, normální trávení, přirozená obranyschopnost – imunitní systém, pozitivní nálada, má výrazné protizánětlivé a desinfekční účinky, normální funkce žlučníku, normální činnost gastrointestinálního traktu a střev.
Řepík – zajištuje normální trávení a fungování žlučníku, normální funkci močové soustavy (ledviny), 
dále se používá se jako podpůrný prostředek při krvácení v trávicím ústrojí z drobných cévek.

Květ lípy – antioxidant, žaludeční nevolnost, nadýmání, zácpa nebo křeče žaludku a střev, směs sloučenin a chemických látek, které se nacházejí v této bylince, totiž pomáhají snížit žaludečně-střevní (gastrointestinální) potíže.

Vyšší hustota Cron-stopu® zajišťuje lepší pokrytí sliznic zažívacího ústrojí. Díky tomu mohou všechny přítomné složky blahodárně působit intenzivněji a dostatečně dlouhou dobu.

Cron-stop® je čistě přírodní produkt a neobsahuje žádné konzervanty, sladidla, barviva, aromata ani „éčka“. Trvanlivost zajišťujeme tepelnou úpravou. Jsme držiteli protokolů o provedených mikrobiologických rozborech.

Doplňující informace o účincích:

Podle Nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) č. 1169/2011 není možné tvrdit, že doplněk stravy již po několika dnech normalizuje a obnovuje pravidelnou stolici, pomáhá při chronických průjmech, zácpě, při zánětech sliznice střeva u Crohnovy choroby, ulcerózní kolitidě, nespecifických onemocněních střev a syndromu dráždivého tračníku či prevence proti rakovině.

Toto nařízení tak na jedné straně chrání občany EU před společnostmi, které by chtěly parazitovat na lidském neštěstí a přisuzovat svým přípravkům klamné účinky, například, že jejich doplněk „léčí rakovinu“. Na straně druhé však zakazuje připisovat účinky bylinám a potravinám, které skutečně léčí a pomohly miliónům lidí.

Cron-stop® Vám zasíláme v krabicích vyrobených na míru

Krabice vyrobené na míru jsou z pevné, několikavrstvé lepenky s oddělujícími přepážkami.
Máme připravené dvě varianty o velikosti pro 6 a 12 kusů skleniček
Cron-stopu®.
Pokud si pořídíte jiný počet sklenic, nemusíte se obávat. Prázdné místo vyplníme balícím materiálem.

0