Účinky tohoto nápoje jsou neobyčejné, neboť úspěšně doplňuje stravu při ulcerózní kolitidě a Crohnově chorobě, které jsou doposud považovány za nevyléčitelné.

Nápoj CRON-STOP je tvořen pouze přírodními látkami, které se ve fytoterapii běžně užívají.
• Bez chemikálií
• Bez přídavných látek
• Chráněn evropským patentem
• Protože jde o ryze přírodní látky, používání tohoto doplňku stravy nemá žádné negativní vedlejší či druhotné účinky na organismus, jako mají některá umělá a syntetická léčiva.

Cron-stop doplňuje stravu při: chronické průjmy, zácpy, stavy při zánětlivých a vředových chorobách sliznice trávicího ústrojí (jícen, žaludek, dvanácterník, tenké a tlusté střevo) a rovněž na ulcerózní kolitidu a Crohnovu chorobu, které vedou k nádorovým onemocněním. Jeho doplňováním stravy proto do značné míry působí jako prevence proti rakovině.

Cron-stop vytváří skvělé prostředí ve střevech. Díky unikátnímu složení bylin přispívá ke správné funkci trávicího traktu a tím podporuje obranyschopnost organismu.

SLOŽENÍ
KYSELINA LINOLOVÁ
Kyselina linolová, kyselina linoleová, enzymy, karoteny, biotin a slizové látky obsažené v nápoji působí pozitivně na všechny sliznice, nejlépe pak na sliznici střev. Odstraňují zácpu, normalizují činnost střevní mikroflóry a zabraňují vzniku kvasných a hnilobných procesů.
Kyselina linolová se zúčastní řady důležitých metabolických reakcí v našem organismu. Vcelku zajímavá je její role ve vyplavování tuků. Přes enzym (tzv. hormon senzitivní lipázu) podporuje vyplavování tuků (mastných kyselin) z tukových buněk (adipocytů), přičemž současně tlumí lipoprotein lipázu, která tuk do tukových buněk ukládá. Právě z tohoto důvodu je vhodným doplňkem celkové léčby obezity, aterosklerózy a poruch tukového metabolismu.

Je také silným antioxidantem, takže nás pomáhá chránit před negativním vlivem škodlivých volných radikálů z okolního prostředí. Rovněž pomáhá udržet optimální hladinu krevního cukru a posiluje imunitní systém. Její nedostatek může způsobit vysoušení a vypadávání vlasů a špatné hojení ran.

HEŘMÁNEK

Má výrazné protizánětlivé a desinfekční účinky, uvolňuje křeče, působí proti nadýmání, podporuje pocení, má i mírně uklidňující, adstringentní a žlučotvorné účinky.

ŘEPÍK
Používá se jako podpůrný prostředek při poruchách trávení a látkové výměny, na úpravu žaludeční a střevní činnosti, při katarech žaludku a střev spojených s průjmy, při krvácení v trávicím ústrojí z drobných cévek, ke zvýšení vylučování žluči, při žlučníkových a ledvinových kamenech a při různých specifických poruchách žlučových cest a jater.
KOPŘIVA

Působí jako povzbuzující tonikum na zažívací trakt a prospívá při průjmu, nadýmání, vředech a v boji proti parazitům. Má vliv také na tvorbu červených krvinek, podporuje činnost ledvin, jater a žlučníku, takže čistí tělo od toxických a odpadních látek.

KVĚT LÍPY
Lipový květ obsahuje celou řadu důležitých látek. Je to hlavně sliz, flavonové glykosidy, třísloviny, silice a látky podobné vitaminu E. Podporuje pocení, které urychluje léčbu, pomáhá rozpouštět hleny, tiší křeče, působí protizánětlivě a uklidňuje. Působí pozitivně při narušené funkci žlučníku a křečích v oblasti střev a trávicího ústrojí.

Vyšší hustota Cron-stopu zajišťuje lepší pokrytí sliznic zažívacího ústrojí. Díky tomu mohou všechny přítomné složky blahodárně působit intenzivněji a dostatečně dlouhou dobu.

Cron-stop je čistě přírodní produkt a neobsahuje žádné konzervanty, sladidla, barviva, aromata ani „éčka“. Trvanlivost zajišťujeme tepelnou úpravou. Jsme držiteli protokolů o provedených mikrobiologických rozborech.

Doplňující informace o účincích:

Podle Nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) č. 1169/2011 není možné tvrdit, že doplněk stravy již po několika dnech normalizuje a obnovuje pravidelnou stolici, pomáhá při chronických průjmech, zácpě, při zánětech sliznice střeva u Crohnovy choroby, ulcerózní kolitidě, nespecifických onemocněních střev a syndromu dráždivého tračníku či prevence proti rakovině.

Toto nařízení tak na jedné straně chrání občany EU před společnostmi, které by chtěly parazitovat na lidském neštěstí a přisuzovat svým přípravkům klamné účinky, například, že jejich doplněk „léčí rakovinu“. Na straně druhé však zakazuje připisovat účinky bylinám a potravinám, které skutečně léčí a pomohly miliónům lidí.

Cron-stop Vám zasíláme v krabicích vyrobených na míru

Krabice vyrobené na míru jsou z pevné, několikavrstvé lepenky s oddělujícími přepážkami.
Máme připravené dvě varianty o velikosti pro 6 a 12 kusů skleniček
Cron-stopu.
Pokud si pořídíte jiný počet sklenic, nemusíte se obávat. Prázdné místo vyplníme balícím materiálem.

0