Je Cron-stop registrován jako lék?

Cron-stop byl vyvinut jako bylinný nápoj a v tuto chvíli je registrován jako doplněk stravy. Jsme pod dohledem Ministerstva zemědělství a Státního zdravotního ústavu. Usilujeme o to, aby se Cron-stop stal oficiálně schváleným léčivem.

V nápoji plave nějaké smítko, je to na závadu?

V nápoji je možné občas spatřit nepatrné zbytky bylin a můžete si také všimnout, že během uskladnění u hladiny vzniká přirozený drobný zákal. Zbytky rostlin i zákal jsou bylinného původu a nejsou na závadu. Nápoj je ve výrobním procesu sterilován a ve výrobním procesu jsou dodržovány přísné hygienické normy. Nápoj jsme podrobili zkoušce mikrobiologické, na těžké kovy i na zdravotní nezávadnost vody.

Jak chutná Cron-stop?

V tuto chvíli vyrábíme Cron-stop bez příchuti, přesně podle pokynů vynálezce. Zakládáme si na tom, že do výrobku nepřidáváme přídatné látky, aromata, „éčka“, sladidla ani konzervanty. Cron-stop má přirozené, mírně čajové aroma, které je dáno obsahem bylin.

Z čeho je husté médium?

Husté médium, konzistence podobné smoothie, vzniká během výrobního postupu a je uvolněno z bylinných složek, na které se vztahuje výrobní tajemství vynálezu.

Má Cron-stop vedlejší účinky?

Ano, ale jen pozitivní. Při pití nápoje se zlepšuje i stav pleti, vlasů a nehtů, má skvělý vliv na játra, také snižuje nervozitu, pálení žáhy a pomáhá zbavit tělo toxinů. Negativní jsme nezaznamenali.

Kolik kusů je vhodné objednat, pokud chci nápoj vyzkoušet?

Pokud chcete poprvé Cron-stop vyzkoušet, doporučujeme objednat 6 nebo 12 ks a pít dle doporučení každé ráno nalačno cca hodinu před prvním jídlem.

Mám akutní zánět konečníku, hemoroidy, krvácení. Mohu pít Cron-stop?

Ano, doporučujeme na základě zpráv od klientů.

Je možné, že se mi po Cron-stopu zmenšilo nafouklé břicho?

Ano, je to možné. Nápoj blahodárně působí na zažívací ústrojí.

Musím nápoj po otevření vypít najednou?

Po otevření sklenice vypijte její obsah pomalu, po doušcích, během cca patnácti minut. Počkejte jednu hodinu a poté se nasnídejte.

Zdá se mi, že se po Cron-stopu lépe polyká, je to možné?

Ano, je to možné. Gelová struktura nápoje uhlazuje sliznice od polknutí v hltanu, přes žaludek, střeva, až po vyměšování.

Jsem diabetik, mohu pít Cron-stop?

Ano.

Mám vnitřní hemoroidy a bolesti bederní páteře-dlouhodobě. Myslíte, že mohu zkusit Váš nápoj?

Určitě Vám doporučujeme bylinný nápoj vyzkoušet. Prosíme o dodržování doporučeného dávkování. Hlavní denní dávkou je jedna sklenička Cron-stopu ráno nalačno. Popíjejte pomalu cca 5 min. a nechte bylinné látky blahodárně působit v trávicím traktu alespoň 1 hodinu, tedy nejezte, ani nepijte, teprve poté se nasnídejte.

Pokud budete chtít zvýšit účinek a rychlejší nástup pomoci, dopřejte tělu více bylinných látek a vypijte druhou skleničku v průběhu dne s jídlem. Cron-stop má speciální složení, díky kterému zůstávají bylinné složky na stěnách zažívacího ústrojí a tam blahodárně působí. V případě druhé skleničky nápoj pomáhá střevům s hladkým průchodem stravy a zabraňuje vytváření vnitřních hemoroidů.

Cron-stop Vám zasíláme v krabicích vyrobených na míru

Krabice vyrobené na míru jsou z pevné, několikavrstvé lepenky s oddělujícími přepážkami.
Máme připravené dvě varianty o velikosti pro 6 a 12 kusů skleniček
Cron-stopu.
Pokud si pořídíte jiný počet sklenic, nemusíte se obávat. Prázdné místo vyplníme balícím materiálem.

0